У райдержадміністрації

30 липня  перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Каражбей провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та відомств. У нараді взяв участь  голова районної ради Григорій Гончаренко.

На нараді директор Олександрівської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Олександр Волошин інформував про стан ринку праці у районі. За його словами, у січні-червні 2018 року в Олександрівській філії на обліку з перехідними минулого року перебували 1366 безробітних громадян. Із загальної кількості перебуваючих, жінки 612 осіб (45 %) та 485 осіб віком до 35 років (36 %).

Рівень охоплення безробітних громадян соціальними послугами за січень-червень 2018 р. становить 90 %.

Чисельність безробітних громадян, працевлаштованих за направленням служби зайнятості за січень-червень 2018 року становить 521 особа.

Із загальної кількості працевлаштованих – 391 осіб, що мешкають у сільській місцевості. З початку року працевлаштовано 144 осіб, які відноситься до соціально-незахищених категорій населення та не здатні на рівних конкурувати на ринку праці. Рівень працевлаштування безробітних громадян становить 38 %.

Протягом січня-червня 2018 року проходили професійне навчання 279 безробітна особа. Рівень охоплення професійним навчанням становить 21 %. Ваучери на професійне навчання для осіб старше 45 років в січні-червні 2018 року не видавались.

Протягом січня-червня в тимчасових та громадських роботах брали участь 429 безробітних осіб.

Статус безробітного мають 522 особи, з яких 377 осіб отримують допомогу по безробіттю.

Одну особу працевлаштовано в січні-червні на нові робочі місця з числа безробітних громадян в пріоритетних видах економічної діяльності із здійсненням компенсації роботодавцю у розмірі єдиного внеску.

Протягом січня-червня 2018 року роботодавці зареєстрували у службі
зайнятості 731 вакансії.       

Станом на 1 липня поточного року кількість актуальних вакансій становить – 74 одиниць.

За січень-червень 2018 року охоплено 1770 безробітних громадян профорієнтаційними послугами шляхом надання індивідуальних профконсультацій та відвідування семінарів. Також проводиться профорієнтаційна робота з учнівською молоддю. За січень-червень 2018 року надано 297 таких послуг.

Упродовж січня-червня 2018 року на обліку в Олександрійській, філії Кіровоградського обласного центру зайнятості перебувало 35 безробітних осіб з числа колишніх військовослужбовців, які брали участь у антитерористичній операції. За сприянням служби зайнятості було працевлаштовано 14 осіб, брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру 6 осіб, проходили професійне навчання 7 осіб. Станом на 1 липня 2018 року кількість учасників АТО становить 14 осіб.

За вказаний період на обліку в центрі зайнятості перебувало 7 осіб з числа внутрішньо переміщених, брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру 1 особа. Станом 1 липня 2018 року, перебувають на обліку 4 особи.

Також на нараді розглянуто основні питання життєдіяльності району, питання стану криміногенної ситуації.

Кількість переглядів: 20