У райдержадміністрації

19 листопада голова районної державної адміністрації Ольга Борота провела оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та відомств. У нараді взяв участь  голова районної ради Григорій Гончаренко.

На нараді головний спеціаліст відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Олександр Доля інформував про проведення у районі соціальної акції “Пам’ятаємо. Підтримуємо. Допомагаємо.”

Так, на виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 26 березня  2018 року №181-р “Про проведення в області соціальної акції “Пам’ятаємо. Підтримуємо. Допомагаємо.” та з метою забезпечення дієвого механізму своєчасного реагування на виникнення проблемних питань сімей загиблих учасників антитерористичної операції, зважаючи на необхідність посилення уваги суспільства до потреб сімей загиблих учасників антитерористичної операції головою райдержадміністрації віддано розпорядження від 30 березня 2018 року №82-р “Про проведення в районі соціальної акції “Пам’ятаємо. Підтримуємо. Допомагаємо.”, яким затверджено План заходів з проведення в районі соціальної акції,  інструкцію соціального працівника, закріпленого за сім’ями загиблого учасника антитерористичної операції та форму Соціального паспорта потреб членів сім’ї загиблого учасника антитерористичної операції.

Протягом квітня-жовтня 2018 року в районі визначено осіб, на яких покладаються обов’язки здійснення соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, вивчено потреби сімей загиблих учасників антитерористичної операції за місцем проживання.

Соціальними працівниками проводиться систематичне відвідування  сімей загиблих учасників антитерористичної операції для з’ясування стану вирішення проблем та забезпечення потреб.

З метою надання додаткової допомоги проведено роботу щодо закріплення за сім’єю загиблого учасника антитерористичної операції представників місцевого бізнесу, волонтерів, громадських організацій.

Проблем із своєчасним отриманням земельних ділянок сім’ями загиблих учасників антитерористичної операції немає

Проведено роботу щодо увічнення пам’яті про загиблих учасників антитерористичної операції.

Також, в районі діє районна комплексна програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції і членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на   2014-2020 роки, затверджена рішенням тридцять восьмої сесії районної ради шостого скликання від 19 травня 2015 року № 403.

Також на нараді розглянуто питання надзвичайних ситуацій та криміногенних ситуацій у районі.

Кількість переглядів: 35