У райдержадміністрації

4 березня голова райдержадміністрації Ольга Борота провела оперативну нараду з апаратом та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств. У нараді взяв участь   голова районної ради Григорій Гончаренко.

На нараді начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Сергій Антіпов інформував про стан розвитку промислового комплексу району. За його словами, загальна кількість промислових підприємств облікового кола Олександрівського району складає 7 одиниць.

За питомою вагою промисловість Олександрівського району є переробною. Із загальної структури виробництво гумових  і пластмасових  виробів, іншої  неметалевої  мінеральної продукції становить – 55,98%, виготовлення  виробів з   деревини, виробництво  паперу та поліграфічна діяльність  –  42,05% та виробництво харчових продуктів та напоїв – 1,97%.

В галузі харчової промисловості по району до облікового кола в входять такі підприємства: ТОВ “Промагроальянс”(виробництво соєвої олії та макухи); ДП ДГ “Ставидлянське” (виробництво кормів готових для тварин) та Державне підприємство “Сільськогосподарське підприємство Олександрівського виправного центру управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області (№104)  (виробництво борошна та круп грубого помолу).

В галузі нехарчової промисловості здійснюють:

– філія “Олександрівський райавтодор” дочірнього підприємства “Кіровоградський облавтодор” – виробництво асфальтобетону (макадаму);

 – державне підприємство “Олександрівське лісове господарство” – деревини уздовж розпиляної чи розколотої, розділеної на частини.

ТОВ “Оміс” – виробництво інших дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів.

“Державне підприємство Олександрівського виправного центру управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області (№104)” – споруд збірні з деревини, виробництво інших дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів.

Згідно статистичних даних у 2018р. підприємствами Олександрівського району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг)  на суму 26,7 млн.грн, що становило 0,1% загального обсягу реалізованої продукції по області. Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу становив 992 грн.

Скорочення саме у виробництві харчових продуктів є загальною тенденцією для харчової промисловості Кіровоградської області, яка у 2018 скоротила в цілому виробництво продуктів борошномельно-круп’яної промисловості – на 31,4%, інших харчових продуктів – на 17,8%, хліба, хлібобулочних і борошняних виробів – на 1,4%.

Також на нараді розглянуто питання криміногенної  та надзвичайних ситуацій у районі. 

Кількість переглядів: 31