У райдержадміністрації

25 березня голова райдержадміністрації Ольга Борота провела оперативну нараду з апаратом та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств. У нараді взяв участь   голова районної ради Григорій Гончаренко.

На нараді в. о. начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури  та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Роман Хлівний доповів про стан реалізації в районі політики з енергозбереження та про підготовку до проведення у районі щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля”.

 Так, рішенням Олександрівської районної ради від 27 липня 2017 року  № 208 затверджено Програму енергоефективності Олександрівського району на 2017-2020 роки. З метою збільшення суми коштів на фінансування програми для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, до Програми внесено зміни згідно рішення сесії Олександрівської районної ради від 14 червня 2018 року № 329 «Про внесення змін до Програми енергоефективності Олександрівського району на 2017-2020 роки (в частині отримання населення «теплих» кредитів). 

Програмою передбачено фінансування щороку по 20 тис грн. для компенсації частини суми кредитів для фізичних осіб та по 30 тис грн. для компенсації частини суми кредитів для ОСББ. 

Протягом 2018 року були підписані підписані  угоди з ПАТ «Ощадбанк» та АБ «Укргазбанк» на предмет відшкодування частини суми кредиту за рахунок районного бюджету.

Протягом 2018 року ПАТ «Ощадбанк» надано 3 «теплих» кредити. З районного бюджету для фізичних осіб компенсовано частини тіла кредитів на загальну суму 2066,25 грн.

Протягом 2018 року АБ «Укргазбанк» видано кредит для ОСББ.   З районного бюджету для ОСББ компенсовано частину суми кредиту на загальну суму 30 тис грн..

За період існування урядової програми енергоефективності населенням Олександрівського району отримано 156 «теплих» кредитів.

Також, Роман Хлівний повідомив, що органами державної влади та місцевого самоврядування району за участі населення, підприємств, установ та організацій, закладів освіти та комунальних служб планується забезпечити проведення заходів природоохоронного характеру – щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою  «За чисте довкілля» та Дня довкілля 20 квітня 2019 року. У районі планується проведення наступних робіт: ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та упорядкування прилеглих територій, вулиць та доріг населених пунктів (доріг, тротуарів), очищення сміття вздовж доріг загального користування в межах населених пунктів, берегів річок, озер, ставків, упорядкування парків та скверів, дитячих та спортивних майданчиків, упорядкування пам’ятників, пам’ятних знаків, кладовищ та братських могил, озеленення населених пунктів району (висадження дерев та кущів).

Також на нараді розглянуто питання криміногенної  та надзвичайних ситуацій у районі. 

Кількість переглядів: 55