У райдержадміністрації

20 травня голова райдержадміністрації Ольга Борота провела оперативну нараду з апаратом та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств. У нараді взяв участь   голова районної ради Григорій Гончаренко.

Перед початком наради Ольга Борота, Григорій Гончаренко та Олександрівський селищний голова Олександр Безпечний вручили  відзнаку та диплом І ступеню жіночому вокальному ансамблю народного аматорського хору Олександрівського міського Будинку культури, який став кращим у номінації “вокальні ансамблі” на XXVIII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва “Калиновий спів”. Окрім того, диплом І ступеню на “Калиновому співі” у номінації “Вокальні дуети” отримав вокальний дует РБК у складі Марини Чересленко та Лілії Сироти, а переможцем у номінації “Кращий музичний супровід” став керівник та акомпаніатор вокального дуету Юрій Скорець.

На нараді розглянуто основні питання життєдіяльності району та питання криміногенної  та надзвичайних ситуацій у районі. 

Кількість переглядів: 45