У райдержадміністрації

3 червня голова райдержадміністрації Ольга Борота провела оперативну нараду з апаратом та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств. У нараді взяв участь   голова районної ради Григорій Гончаренко.

На нараді в. о. начальника відділу в Олександрівському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Андрій Карпенко інформував про забезпечення учасників АТО, ООС та сімей загиблих учасників АТО, ООС земельними ділянками.  За його словами, станом на 20 травня 2019 року на території Олександрівського району учасниками антитерористичної операції до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Олександрівського району подано 1026 заяв щодо реалізації ними права власності на землю на загальну площу 1527,76 га. З них: 1026 учасників АТО отримали дозволи на розроблення відповідної документації із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок на загальну площу 1527,76 га, в тому числі: прийнято 779 рішень (наказів) про падання земельних ділянок у власність.

Крім того, проводиться резервування земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для забезпечення учасників антитерористичної операції та членів родин загиблих учасників антитерористичної операції та створюються Альбоми-атласи місць розташування зарезервованих земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, з якими можна ознайомитись на сайті Головного управління Держгсокадастру у Кіровоградській області.

Також, Відділом надіслано листи до сільських та селищних рад з пропозицією здійснити заходи щодо створення резерву земельних ділянок комунальної власності для подальшої їх передачі незабезпеченим (місцевим) учасникам АТО та зазначити орієнтовну кількість незабезпечених (місцевих) учасників АТО.

Три сільські ради надали відповідь про наявність 3 ділянок орієнтовною площею 16,00 га, які можуть бути зарезервовані для учасників АТО, в тому числі:

– за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення – Бірківська сільська рада орієнтовно 6,00 га пасовищ, Розумівська сільська рада орієнтовно 9,00 га, Староосотська сільська рада-орієнтовно 2,00 га:

– за рахунок земель землі житлової та громадської забудови – на території Несватківської сільської ради є вільні 30 земельних ділянок площею по 0,25 га для будівництва і, обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), на яких розташовані об’єкти незавершеного будівництва, розпорядником яких є Фонд Держмайна України.

Також на нараді розглянуто питання криміногенної  та надзвичайних ситуацій у районі. 

Кількість переглядів: 27