У райдержадміністрації

4 серпня голова райдержадміністрації Сергій Шпирка спільно зі своїм першим заступником Василем Кириченком провели оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

Одним із головних питань, розглянутих на нараді, було питання про людей, які виїхали з АР Крим, Східних областей України і тимчасово проживають в Олександрівському районі.

З інформацією та пропозиціями по роботі з біженцями перед присутніми виступили начальник служби цивільного захисту в Олександрівському районі ТУ МНС в області Сергій Костенко, начальник управління соціального захисту РДА Людмила Ковтун, начальник управління Пенсійного фонду України в районі Надія Поцелуйко та головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Володимир Матірний.

Зокрема, за їх словами, станом на 1 серпня 2014 року в районі перебуває 10 сімей у складі 15 осіб зі Східних областей України та 4 см"ї у складі 4 осіб з АР Крим.  Управлінням соціального захисту проводиться робота щодо призначення допомоги на дітей, надання субсидій на тверде паливо та скраплений газ, допомоги на лікування. Оздоровлення дітей тощо.

На сьогоднішній день затверджено 6 житлових будинків для проживання біженців, окрім того, найближчим часом буде обстежено ще 6 будинків щодо їх подальшого використання.

Управлінням Пенсійного фонду України в районі  проведено роботу щодо переведення виплати пенсій зазначеній категорії громадян.

Начальник управління агропромислового розвитку РДА Сергій Перевезій доповів про стан збирання ранніх зернових культур в районі. За його інформацією, господарствами всіх форм власності зібрано ранніх зернових і зернобобових культур на площі 12467 га (99%) при середній врожайності 40,2 ц/га. Станом на 4 серпня валовий збір становить 49724 тонни. Також проходить збір овочів, зокрема, викопано 200 га картоплі, зібрано овочів на площі 300 га.

Разом з ти, проводиться робота по підготовці грунту під посів озимих культур врожаю 2015 року. 

Також на нараді розглянуто питання про підготовку до опалювального сезону 2014-2015 років та перехід на альтернативні види палива, виконання доходної та видаткової частини до місцевих бюджетів у липні 2014 року.

За результатами наради дано відповідні доручення.

Кількість переглядів: 70