У райдержадміністрації

11 серпня голова райдержадміністрації Сергій Шпирка за участі першого заступника голови райдержадміністрації Василя Кириченка та голови районної ради Миколи Марфули провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

На початку наради Василь Кириченко передав подяку жителям району від командування та бійців третього полку спецпризначення з Кіровоградщини за допомогу, яку наш район 8 серпня відправив у зону АТО.

Як зазначив перший заступник голови райдержадміністрації, жителі району, керівники підприємств і надалі будуть всіма силами допомагати  військовим і матеріально, і морально вести боротьбу з окупантами за  єдність і незалежність України.

Одним із головних питань, розглянутих на нараді, було питання про роботу з біженцями, які виїхали з АР Крим, Східних областей України і тимчасово проживають в Олександрівському районі та надання допомоги учасникам АТО.

З інформацією та пропозиціями по роботі, яка проводиться у цьому напрямку, перед присутніми виступили перший заступник голови райдержадміністрації Василь Кириченко, начальник служби цивільного захисту в Олександрівському районі ТУ МНС в області Сергій Костенко, начальник управління соціального захисту РДА Людмила Ковтун, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в районі Валентина Лепіть та начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Яніна Драган.

Заступник начальника управління Пенсійного фонду України в районі Валентина Лепіть поінформувала присутніх про стан сплати внесків до Пенсійного фонду України в Олександрівському районі.

Начальник відділу освіти РДА Федір Шаповал доповів про підготовку закладів освіти району до опалювального сезону 2014/2015 років.

Також на нараді розглянуто питання про хід виконання пілотного проекту по гіпертонії на 2014 рік.

За результатами наради дано відповідні доручення.

Кількість переглядів: 120