У райдержадміністрації

Голова райдержадміністрації Сергій Шпирка за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Василя Кириченка  та голови районної ради Миколи Марфули  провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

У ході наради начальник відділу освіти райдержадміністрації Федір Шаповал, головний лікар Олександрівського ЦПМСД Олександр Зубаха та заступник головного лікаря Олександрівської ЦРЛ Микола Куценко інформували присутніх про підготовку до опалювального сезону 2014-2015 років.

Про роботу з розміщення на території району осіб, які прибули з АР Крим та Східних областей України доповіли начальник  служби цивільного захисту в Олександрівському районі ТУ МНС в області Сергій Костенко, начальник управління соціального захисту населення РДА Людмила Ковтун, заступник начальника управління Пенсійного фонду в Олександрівському районі Валентина Лепіть, начальник Олександрівського районного центру зайнятості Олександр Волошин, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любов Емірова та начальник відділу освіти райдержадміністрації Федір Шаповал.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Шията доповіла про стан фінансування ремонту доріг в Олександрівському районі.

Про хід виконання робіт щодо переведення дошкільних навчальних закладів селища Олександрівки на опалювання твердим паливом присутніх інформувала секретар Олександрівської селищної ради Тамара Дзядевич.

За результатами наради дано відповідні доручення.

Кількість переглядів: 58