У райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати пенсій стипендій інших соціальних виплат

Під керівництвом голови райдержадміністрації Ольги Бороти та за участі першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Каражбея  відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості    із заробітної плати пенсій стипендій інших соціальних виплат.

Участь у засідання взяли представники установ та організацій району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході засідання начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформувала присутніх з питання стану виплати заробітної плати та виконання протокольних доручень за результатами попередніх засідань.

Заслухано пояснення керівників щодо нарахування у листопаді 2018 року заробітної плати працівникам у розмірі нижчому від законодавчо встановленого розміру (директора Єлизаветградківського психоневрологічного інтернату Боєвець Л.І., ФОП Пиптя О.О. та ФОП ПоляковуА.В.). Керівники  пояснили, що заробітна плата працівникам нараховується у розмірі не нижчому від законодавчо встановленого розміру, а при поданні звітів по ЄСВ бухгалтерами були допущені помилки при заповненні електронних звітів.

За наслідками засідання інформацію взято до відома та прийнято ряд відповідних рішень.

Кількість переглядів: 1