У Рівному готують майбутніх дизайнерів тривимірної комп’ютерної графіки

Стань 3D-дизайнером за підтримки служби зайнятості

Освоїти мистецтво 3D-моделювання можна за підтримки служби зайнятості

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості допомагають безробітним зайняти своє місце на ринку праці. Так, безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості та філіях обласного центру зайнятості, мають можливість у Рівненському ЦПТО ДСЗ пройти курс «Створення тривимірної графіки у програмі «Autodesk  3ds Max».

3ds MAX(3D Studio MAX) – повнофункціональний професійний графічний редактор, система для створення і редагування тривимірної графіки та анімації, яка містить найсучасніші засоби для художників та фахівців в області мультимедіа. 3D модулювання використовується для створення комп’ютерних ігор, тривимірних анімаційних мультфільмів,рекламних роликів тощо.

28 січня поточного року на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості підготовки розпочнеться курс «Створення тривимірної графіки у програмі «Autodesk3ds Max»».Навчання триватиме 3 місяці.

Умовами до направлення на навчання є:

  • повна або базова загальна середня освіта,
  • впевнений користувач ПК,
  • вік особи не менше 18 років,
  • медична довідка з допуском до професії.

На курсах 3D-моделювання, візуалізації та анімації слухачі будуть детально вивчати основні прийоми роботи з програмним забезпеченням 3ds Maxта її практичне застосування в архітектурному моделюванні та візуалізації.

Успішно закінчивши навчання, слухачі можуть успішно працювати дизайнерами тривимірної комп’ютерної графіки, 3D-візуалізаторами та аніматорами в дизайн-студіях, архітектурно-проектних бюро, рекламних агентствах та отримувати гідну заробітну платню.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут:https://cutt.ly/JeLGmou

Кількість переглядів: 24