У школах району пролунав останній дзвінок

30 травня у всіх школах району пролунав останній дзвінок, який сповістив про закінчення 2017-2018 навчального року. 112 випускників та 259 дев’ятикласників переступили шкільний поріг востаннє.

І хоч свято це традиційне, та щороку хвилююче. Бо зі школою прощаються її випускники. Тож останній шкільний дзвінок – перш за все їхнє свято. І вітали їх з цією знаменною подією – стартом у самостійність – вчителі, батьки і, звичайно ж, першокласники, які з гордістю і повагою ди­вилися на дорослих учнів.

До навчальних закладів розділити радість цього традиційного шкільного заходу завітали і керівництво району. Зі святом школярів, батьків та педагогічні колективи привітали голова райдержадміністрації Ольга Борота в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 КЗ “Олександрівське НВО №1”, голова районної ради Григорій Гончаренко в Михайлівській ЗШ І-ІІІ ступенів КЗ “Михайлівське НВО”, перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей у Підлісненській філії КЗ “Олександрівське НВО №2” та керівник апарату райдержадміністрації Микола Старченко в КЗ “Олександрівське НВО №2”.

Свято останнього дзвоника завжди і радісна, і сумна подія. Радісна, бо залишилися позаду уроки та підручники і попереду – самостійне доросле життя, сумна, бо у тому житті не буде поряд мудрих і завжди тактовних педагогів, які опі­кали, вчили, наставляли, допомагали, підтримували дітей всі ці десять років.

Щемно прощалися з школою випускники, дякували своїм вчителям за мудру науку. На завершення свята для всіх учнів пролунав традиційний шкільний дзвінок. Для випускників він звучав в останнє. З порога рідної школи вони вже йдуть у самостійне життя.

Щасливої, мирної долі всім випускникам району. У добру путь!

Кількість переглядів: 86