У центрі уваги галузь освіти

28 вересня голова районної державної адміністрації Андрій Лапа, заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей та завідувач сектору освіти райдержадміністрації Сергій Тимко побували в опорних школах комунальних закладів Олександрівський НВК №1 та №2.

В Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів №1 посадовці оглянули хід завершальних робіт у рамках програми “Велике будівництво” по проведенню санації і капітальному ремонту даху цього опорного закладу, виконані роботи по асфальтуванню шкільного подвірʼя та процес встановлення нової огорожі навколо школи.

Разом з директором закладу Людмилою Литвин керівник оглянули 4 навчальні кабінети, в які протягом вихідних днів були поставлені та встановлені навчально-компʼютерні комплекси. Ці НКК були придбані за рахунок коштів обласного бюджету для шкіл, де реалізується програма “Велике будівництво”.

В Олександрівському НВК – опорному закладі КЗ “Олександрівське НВО”, разом з директором закладу Олександром Зінченком посадовці оглянули нещодавно оновлені технологічне обладнання, харчоблок та шкільну їдальню. На сьогоднішній день тут харчуються 390 учнів.

В процесі проведення робочої зустрічі було вирішено цілу низку виробничих питань. Зокрема, звернено увагу на необхідність створення безпечних умов навчання здобувачів освіти при адаптивному карантині.

Кількість переглядів: 29