У центрі уваги питання дотримання вимог техногенної та пожежної безпеки

17 грудня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Каражбея відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У роботі комісії взяли участь керівники підприємств, установ та організацій, сільські та селищні голови.

Основним питанням, розглянути на комісії, було питання здійснення заходів державного нагляду (контролю) з техногенної та пожежної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей.

На засіданні головний інспектор Олександрівського РВ У ДСНС у Кіровоградській області Олексій Ковтун інформував про заходи усунення проблемних питань щодо забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти та закладах охорони здоров’я, в тому числі що належать до сфери управління органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Олексій Ковтун повідомив, що у грудні поточного року органами ДСНС розпочато проведення позапланових перевірок дитячих садочків, професійно-технічних навчальних закладів, гуртожитків, установ охорони здоров’я та соціального захисту, державних об’єктів критичної і транспортної інфраструктури та торговельно-розважальних закладів, які планується завершити у лютому 2020 року.

Перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей акцентував увагу на передбаченні органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування у бюджеті кошів на фінансування заходів по забезпеченню пожежної безпеки, особливо на об’єктах житлово-комунального господарства та соціально-побутової сфери.

За результатами засідання було вирішено організувати та здійснити позапланові заходи державного нагляду за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей (дитячих садочків, шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, закладів охорони здоров’я та соціального захисту,  а також забезпечити проведення роз’яснювальної роботи щодо дотримання вимог техногенної та пожежної безпеки.

Кількість переглядів: 21