У єдності наша сила

Проблеми сьогодення, які постали перед суспільством, вимагають від кожного з нас свідомого об’єднання зусиль та ресурсів для їх подолання. Як повідомлялося раніше, соціально-відповідальний бізнес Олександрівського району не залишився осторонь і активно долучився до заходів щодо профілактики та унеможливлення поширення коронавірусу на нашій території.

На сьогоднішній день соціально-відповідальним бізнесом на підтримку медичної сфери та боротьби з пандемією на Олександрівщині вже зібрано   190 тис. грн. Свій вклад у корисну, важливу і вкрай необхідну справу у цей непростий час для нашої держави внесли:

ФГ “Гусака”

ФГ “Київська Русь”

ТОВ “Квінт ЛТД”

ТДВ “Цибулівське ХПП”

ФГ “Сокіл”

ТОВ “Цвітна-Агро”

ТОВ “Прем’єр-Агро”

ФГ “Станіслава”

ФГ “Снісаренка”

ФГ “Кришталеве”

ПП “Кеся”

Друзі, Ваш приклад відновлює віру в добро та надихає на дії!

Як і обіцяли, оперативно інформуємо жителів району про прозорість та публічність витрат залучених коштів. Зокрема, за сприяння Олександрівської районної державної адміністрації частину цих коштів спрямовано на придбання засобів індивідуального захисту та обладнання для проведення дезинфекції на загальну суму 27,8 тис. грн.  Це:

распіратори FF2

захисні маски

рукавички нітрилові  PRO

окуляри захисні зміцнені 16-535

окуляри захисні та мотооприскувачі 3WF-3.

Всі ці засоби буде розподілено між КНП “Олександрівська ЦРЛ”, КНП “Олександрівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги”, РВ УДСНС України в області та КП “Комсервіс”. 

Олександрівська райдержадміністрація виносить щиру подяку людям та підприємствам, які не зважаючи на складний для бізнесу час, долучилися до цієї суспільно-корисної справи,  для яких безпека людей не просто слова, а і дії, підтверджені конкретним результатом. Нехай добрі справи соціальної відповідальності бізнесу слугують нам прикладом єдності та взаєморозуміння у спільні меті – боротьбі з пандемією.

Кількість переглядів: 36