Участь делегації Олександрівського району в обласному форумі

22 серпня в місті Олександрія відбувся обласний педагогічний форум що проводився у форматі (не) конференції EdCamp Oleksandrija.

Делегацію Олександрівського району представляли  перший заступник голови Олександрівської районної державної адміністрації Анатолій Каражбей, начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Тимко, представники педагогічної громадськості.

У заході взяли участь перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Коваленко, генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олег Шаров, начальник обласного управління освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА Володимир Таборанський, директор управління державної служби якості освіти Лілія Синчук та виконуючий обов’язки голови обкому профспілок працівників освіти і науки України  Сергій Петров.

Пленарна частина відбулася у ПК “Світлопільський” за участю високоповажних гостей.

У підтримку фооруму було відзначено заклади, що за результатами рейтингу територій за показниками галузі “Освіта” Олександрівський район перемістився з 5 місця (у 2017-2018 н.р.) на почесне 3 місце у 2018-2019 н.р.

Після офіційної частини педагоги продовжили роботу у 20 локаціях.

До обговорення на (не) конференції представлені теми: “На крилах творчості до вершин стресостійкості”, “Розвиток особливого світу дитини з залученням елементів арт-терапії”, “Казкотерапія”, “Школа розумного руху”, “Їжа, яка дає сили і натхнення”, “20 технік гарту дитини”,”Міфи і реальність про вакцинацію”, “Як мотивувати учня до навчання”, “Як залишити все старе в минулому”.

 Учасники вільно обирали для себе цікаві локації, а також мали можливість виступити спікером і запропонувати свою тему. Педагоги спілкувалися  в неформальній атмосфері та обмінювалися  досвідом роботи.

По завершенню (не) конференції наша делегація здійснила екскурсію містом.

Кількість переглядів: 37