«Ухвали рішення. збережи себе»

Під такою назвою 8 лютого фахівцем із соціальної роботи Олександрівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галиною Науменко, представниками Олександрівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації »  в Кіровоградській області: старшим інспектором майором внутрішньої служби Віталієм Будяком та інспектором старшим лейтенантом внутрішньої служби Іриною Педань, спільно з інспектором ювенальної превенції СППП Олександрівського відділення Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області  Олесею Добровольською було проведено засідання круглого столу з неповнолітніми, які перебувають у конфлікті з законом та за рішенням суду,

звільнені від  відбування  покарання з випробуванням. Обговорено фільм «Діти за гратами», проведено профілактичну бесіду щодо важливості прийняття соціально допустимих рішень за «Принципом світлофора»: Зупинись. Подумай. Дій.  Особливу уваги було звернуто на можливі  наслідки скоєння наступних правопорушень. Першим кроком до позитивної мотивації стало завдання «Намалюй мрію», де підоблікові проявили себе як звичайні діти зі звичайними мріями, де немає місцю злочину , де панують сімейні цінності, спортивні досягнення та особистісне професійне зростання.  

Тож маємо надію, що зробивши один раз помилку, вони зроблять відповідні висновки та всю свою енергію направлять на втілення своїх мрій!

Кількість переглядів: 51