Україна чітко дотримується свого європейського вибору

  Сьогодні, 29 листопада в залі засідань районної державної адміністрації під головування голови районної державної адміністрації Валерія Авксентьєва та голови районної ради Василя Скляренка відбулася нарада з головами сільських та селищних рад району.

   На нараді голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв торкнувся головної теми останніх днів – Євроентеграції нашої держави.

  Україна чітко дотримується свого європейського вибору. А відтак, розраховує на солідарність та підтримку з боку Європейського Союзу, його держав-членів, а також країн-партнерів, – про це чітко заявив Глава держави, – підкреслив Валерій Авксентьєв.

  Очільник району в ході спілкування з керівниками територій органів місцевого самоврядування зауважив, що прагнення українців жити за європейськими стандартами цілком логічне і для цього варто щоденно і багато трудитися.

  Президент України чітко дав зрозуміти, що ніколи не піде на підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом за будь-яку ціну, бо це жорстко вдарить найперше по простій людині, – зазначив голова райдержадміністрації. Тому позиція керівництва держави щодо переговорів з Євросоюзом, які мають тривати до тих пір, поки ми не переконаємося, що держави-члени Європейського Союзу роблять рішучі кроки назустріч Україні в питанні розробки і реалізації програми фінансово-економічної допомоги з використанням усіх наявних механізмів та ресурсів  – є цілком виправданою.

Кількість переглядів: 64