Україна – моя Батьківщина

Україна – це наша земля, наш рідний край, країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею і мудрими, талановитими людьми.

23 серпня, напередодні Дня Незалежності України в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександрівського району відбулась урочиста зустріч «Україна – моя Батьківщина», на яку були запрошені відвідувачі територіального центру та керівники нашого району, а саме: керівник апарату Олександрівської районної державної адміністрації М.Я.Старченко; заступник голови районної ради С.М.Перевезій; помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого К.Г.Бондаренко; директор територіального центру Л.І.Емірова.

Керівники привітали всіх присутніх з Днем Державного Прапора та з наступаючим Днем Незалежності України, побажали щастя, здоров’я, добробуту, миру та благополуччя.

Гарним доповненням до привітань було виконання українських народних пісень від аматорів міського будинку культури Валентини Гирич, Любові Халецької та Лілії Вихрист, акомпанував Олександр Шаповал.

Зустріч пройшла в дружній, святковій атмосфері.

Кількість переглядів: 20