Український музейно-туристичний фестиваль

20 квітня у Дендропарку м. Кропивницький проведено VІІ Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль. Його учасником була й делегація Олександрівського району на чолі з начальником відділу культури райдержадміністрації Антоніною Штим.

На урочистому відкритті фестивалю його учасників привітав перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Коваленко. Потім на центральній сцені розпочався концерт аматорів сцени. Його учасниками були Юрій Скорець та Лілія Сирота.

Під час фестивалю працювала міжрегіональна туристична виставка «Кіровоградщина запрошує – 2019». Свій туристичний потенціал на ній представили міста, райони та об’єднані територіальні громади області, а також Донецька, Теpнопільська, Чеpнівецька, Чеpнігівська, Полтавська, Запоpізька та Житомиpська області.

Олександрівський район на виставці репрезннтували відділ культури райдержадміністрації та районний краєзнавчий музей. Відвідувачам  показано виставки про найпривабливіші туристичні об’єкти і туристичні маршрути нашого краю, про зелену садибу «ПриЛісне» у Цвітному. Гості нашої  експозиції мали змогу ознайомитись з буклетами про наш край, туристичними сувенірами. Окрасою експозиції стала ростова лялька-мотанка, виготовлена до фестивалю умільцями Олександрівки. Свої вироби відвідувачам демонструвала  майстриня декоративно-ужиткового мистецтва Тетяна Смирна.  Майстриня Крістіна Кім провела майстер-клас з малювання хною. Експозицію Олександрівського району відвідали перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко і директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації Валентина Животовська.

За участь у VІІ Центрально-Українському музейно-туристичному фестивалі Олександрівський район нагороджений дипломом департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації.

Кількість переглядів: 22