Університет Третього віку

«Університет Третього віку» – це інноваційний проект, що має на меті впровадження та практичну реалізацію принципу навчання впродовж всього життя. Та це не просто навчання, це такий собі згуртований клуб за інтересами для літніх людей. Адже саме тут наші слухачі мають змогу обрати щось із творчого, правового, мовленнєвого спілкування, здорового способу життя та інноваційно-технологічного напрямку. Все залежить від їхнього вибору та бажання.

Не відстає від інноваційних проектів і Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександрівського району.

Так, 10 листопада в актовому залі Територіального центру проведено чергове заняття «Університету третього віку», на яке були запрошені посадовці державних установ, а саме: Начальник управління соціального захисту населення Людмила Ковтун; Заступник начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Знам’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Володимир Тарануха; Директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександрівського району Любов Емірова.

Запрошені керівники побажали слухачам успішних знань, творчих здобутків та надали вичерпну інформацію з нагальних питань, які цікавили кожного з присутніх.

Зустріч пройшла у дружній, теплій атмосфері спілкування.

Кількість переглядів: 29