Урочисте свято з нагоди Дня захисника Вітчизни

13 жовтня у приміщенні районного будинку культури пройшли урочистості з нагоди Дня захисника Вітчизни. Розпочався концерт хвилиною мовчання, якою всі присутні вшанували пам’ять Олександра Куценова, Романа Бойка та Олександра Шаповала – загиблих героїв Олександрівського району, та всіх воїнів, які полягли в боях за Батьківщину.

Слова вдячності матерям за синів, усім воїнам-захисникам  за те, що ми можемо сьогодні вільно жити і не втрачати надію на мирне майбутнє,  висловили голова Олександрівської районної державної адміністрації Ольга Борота, голова районної ради Микола Марфула та тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Олександрівського району Олексій Сєргєєв.

Відзнакою Кіровоградської області «За мужність і відвагу» було нагороджено старшого стрільця 34-го батальйону Романа Зелінського. Відзнаку Олександра Куценова, який загинув у боротьбі за незалежність нашої країни, отримала його мама.

З нагоди свята відбувся концерт, який підготували працівники районного будинку культури та районний центр дитячо-юнацької творчості. Для всіх гостей Олександрівський краєзнавчий музей та школи району підготували фотовиставки, колажі, малюнки про своїх герої, які охороняють їхній спокійний сон.

Кількість переглядів: 84