Урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України

6 грудня у залі засідань райдержадміністрації з нагоди Дня Збройних Сил України відбулися урочистості та святковий концерт. З професійним святом військовослужбовців, учасників АТО та ООС привітали перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей,  голова районної ради Григорій Гончаренко та військовий комісар Олександрівського районного військового комісаріату Юрій Антонов, які висловили особисті привітання з нагоди свята та подякували українським воїнам за виявлену самовідданість, мужність, героїзм, за ризиковану, неймовірно важку місію, яку вони несуть, захищаючи рідну землю.


Під час заходу Анатолій Каражбей та Григорій Гончаренко урочисто нагородили військовослужбовців за безпосередню участь в АТО почесними відзнаками – нагрудними знаками «За заслуги перед районом» та почесними грамотами Олександрівської районної державної адміністрації і Олександрівської районної ради.
Військовий комісар Юрій Антонов нагородив захисників відзнаками Президента України « За участь в антитерористичній операції» та заохочувальними відзнаками- нагрудними знаками «Учасник АТО».

Вони  подякували військовим за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм у виконані завдань щодо захисту територіальної цілісності України, мужність та героїзм.

Привітання від народного депутата України Олеся Довгого передала його помічник-консультант Катерина Бондаренко, а також вручила подяки народного депутата.

Святковий концерт з нагоди свята організували артисти районного Будинку культури.

Кількість переглядів: 36