Установчі збори з обрання членів громадської ради при Олександрівській районній державній адміністрації

23 квітня 2015 року відбулися Установчі збори представників зареєстрованих на території району громадських організацій для формування громадської ради при районній державній адміністрації. На момент проведення Установчих зборів для участі в них зареєструвалось 8 уповноважених представників інститутів громадянського суспільства, які є одночасно і кандидатами на членство в громадській раді. Отримали мандати для голосування 8 уповноважених представників інститутів громадянського суспільства. На засіданні зборів її членами було встановлено граничну чисельність членів громадської ради у кількості 8 чол.

За результатами рейтингового голосування всі з 8 присутніх, зареєстрованих представників інститутів громадянського суспільства на участь в Установчих зборах з обрання членів громадської ради при Олександрівській районній державній адміністрації були одноголосно обрані до складу громадської ради.
За підсумками засідання прийнято рішення щодо включення до складу громадської ради при районній державній адміністрації наступних осіб:
  1. Геращенко Олександра Сидорівна –   голова райкому профспілки працівників державних установ
  2. Вдовиченко Олександр Миколайович – голова районної організації Товариства Червоного Хреста України
  3. Волкова Людмила Олександрівна – голова райкому профспілки працівників освіти
  4. Линник Микола Семенович – голова районної організації ветеранів України
  5. Литвин Наталія Григорівна – голова райкому профспілки працівників культури
  6. Левченко Євген Миколайович – голова районної організації Союз інвалідів України
  7. Рула Віра Сергіївна – голова профспілкового комітету медичних працівників Олександрівського району
8. Сокол Сергій Миколайович – голова Асоціація фермерів та приватних землевласників Олександрівського району
Протокол установчих зборів інститутів громадянського суспільства для обрання громадської ради при Олександрівській районній державній адміністрації було направлено до райдержадміністрації для видачі відповідного розпорядження про затвердження персонального складу відповідної ради.
Кількість переглядів: 12