УВАГА АЧС!

Шановні жителі району, наголошуємо, що на сьогоднішній день є досить  нестабільна ситуація щодо африканської чуми свиней. Особливо це стосується господарів які утримують свиней.

На сьогоднішній день загрозу для нашого району становить Черкаська область  ( Камянський район), Полтавська область ( Миргородський район), Миколаївська область ( Врадіївський район), Херсонська область ( Олешківський район), це вказані області котрі межують з нашою або тим чи іншим чином пов’язані транспортними шляхами. Виходячи з цього видно що наша область оточена осередками спалахів АЧС. Також беручи до уваги той факт що в нашій області протягом 2016-2018 років зафіксовані спалахи в Олександрійському та Новоукраїнському районах, ситуація значно напружується.

Тож зауважуємо увагу власників свиней, що в разі зміни поведінки тварини, чи зовнішніх проявів ( червоні висипи), чи гибель тварин, необхідно в обов’язковому порядку звернутися до лікаря ветеринарної медицини, для встановлення причини, чи проведення лікування.

Також велике прохання в разі загибелі тварини не викидати трупи в лісопосадки, адже це по перше незаконні дії щодо утилізації, порушення санітарних правил а по друге якщо це дійсно падіж від АЧС, то це є джерелом розповсюдження інфекції.

Кількість переглядів: 3