В дружній родині

     Так склалося історично, що Україна є багатонаціональною державою. Крім того , Україна  завдяки своєму унікальному  географічному положенню є однією з важливих ланок глобальних міграційних  процесів. Все це  вимагає  створення умов для забезпечення рівних прав і свобод представників усіх етноменшин, які проживають в Україні,  та тісної співпраці влади з численними громадськими організаціями національних меншин для  забезпечення їх прав і свобод. Позиція Президента України щодо національних меншин чітка і конкретна – у процесі реалізації  державної етнонаціональної політики набагато більше слід враховувати думку громадськості, тих, хто безпосередньо відстоює права представників національних меншин в Україні.

   У нашому районі також проживають єдиною родиною громадяни різних національностей. З питань забезпечення потреб ромської громади в районі у різних сферах життя відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Валерія Авксентьєва з головою громади Григорієм Сандуленком. Зокрема керівник району цікавився медичним забезпеченням, культурним розвитком, доступом до освітніх послуг членів громади. 

  Під час розмови голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв зазначив, що на перше місце Президент України ставить зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння. Адже це є запорукою стабільності та єдності громадян.

Кількість переглядів: 71