В Кропивницькому розпочала роботу “AgroЕxpo-2019”

У Кропивницькому офіційно відкрито Міжнародну агропромислову виставку з польовою демонстрацією техніки “AgroЕxpo-2019”, яка є наймасштабнішою в Україні і входить у десяток найбільших виставок у Європі. Експозиції розміщені у спеціальному павільйоні та на відкритих майданчиках загальною площею 125 тисяч квадратних метрів.

В урочистому відкритті цьогорічної “AgroЕxpo”, яка відбувається в області вже всьоме, взяли участь тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Світлана Лобанова, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков та генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов.

Привітавши учасників і гостей виставки на Кіровоградщині, Світлана Лобанова наголосила: “Щороку у нас в області збирають понад 3,5 мільйона тонн зернових культур. На Кіровоградщині виробляється понад 60% посівної техніки в Україні, і майже 100% гідротехнічних комплексів. Тому знаково, що найбільша агропромислова виставка в державі проходить саме на Кіровоградщині”. “Під час виставки аграрії мають можливість не лише оглянути нову техніку, а й випробувати її в роботі на демонстраційних полігонах, а також обговорити проблемні питання галузі під час панельних дискусій, – наголосила Світлано Лобанова.

На цьогорічній виставці демонструється широкий спектр зразків сільськогосподарської техніки вітчизняних і закордонних виробників, є експозиція племінних тварин та птиці. На спеціальних полігонах відбуваються демонстраційні покази техніки в роботі. Окрім цього, представлено експозицію легкових автомобілів відомих світових брендів і буде проведено тест-драйв позашляховиків та кросоверів.

На відкритті “AgroЕxpo-2019” побувала і делегація нашого району у складі першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Каражбея, голова районної ради Григорія Гончаренка, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Василя Діброви та начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації  Тетяни Юрченко.

Кількість переглядів: 24