В області стартував проект «Ветеран on-line»

22 березня на базі обласного центру дитячої та юнацької творчості відбувся семінар для учасників нового обласного проекту – «Ветеран on-line», який проходитиме у рамках акції «Зірка пам’яті».

Акція «Зірка пам`яті» стартувала в області з липня 2010 року. Основна її мета – забезпечити ветеранів війни належною увагою та турботою з боку держави, місцевих депутатів, бізнесу, освітніх та медичних закладів.

З тим, щоб надати акції «Зірка пам’яті» нового імпульсу та залучити до проекту інтернет-активну молодь, був започаткований проект «Ветеран on-line».

В області проживає близько трьох тисяч ветеранів Великої Вітчизняної війни. Більшість з них відчувають гостру необхідність у повноцінному спілкуванні, але вік та хвороби не завжди дають їм цю можливість.

Через новостворений Координаційний центр, усі, хто виявить бажання зареєструвати в соціальній мережі шановних ветеранів, отримають детальні інструкції та необхідну допомогу. Для ветеранів Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій буде створена можливість знайти через соціальні мережі своїх однополчан та поспілкуватися з ними, а крім того, залишити у відкритому доступі в Інтернеті власні спогади, фото, відео та аудіоматеріали.

Стартує проект «Ветеран on-line» у соціальній мережі «ВКонтакті», оскільки ця мережа є «наймолодшою» у віковій категорії та охоплює переважно учнівську молодь. Очікується, що найактивнішими учасниками будуть саме школярі. При цьому не відкидається можливість участі в конкурсі людей будь-якого віку та статусу.

Кількість переглядів: 59