В Олександрівському районному краєзнавчому музеї відкрито виставку картин художника В’ячеслава Малини “Синдром справедливості”

15 жовтня в Олександрівському районному краєзнавчому музеї відкрита виставка картин художника В’ячеслава Малини “Синдром справедливості”. Виставка присвячена Дню захисника України і Дню художника України.

На відкритті виставки про творчість В’ячеслава Малини розповів директор музею Василь Білошапка. Художник В’ячеслав Малина провів екскурсію виставкою. Він повідомив, що його картини  створені у 2014 році під впливом подій Революції гідності та початку окупації Російською Федерацією Криму і війни у Донбасі. Ці твори художника експонуються вперше. В’ячеслав Малина відповів на запитання учасників відкриття виставки.

На відкритті виставки були присутні голова Олександрівської районної ради Григорій Гончаренко та перший заступник голови Олександрівської райдержадміністрації Анатолій Каражбей, які тепло привітали художника з другою персональною виставкою в Олександрівці.

Виставка картин художника В’ячеслава Малини “Синдром справедливості” експонуватиметься в Олександрівському районному краєзнавчому музеї до 15 листопада.

Кількість переглядів: 40