В Олександрівському районному секторі пробації проведено інформаційний захід: «Послуги служби зайнятості – клієнтам пробації»

8 жовтня 2020 року Олександрівським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області спільно з  Олександрівською районною філією Кіровоградського обласного центру зайнятості був проведений захід на тему: «Послуги служби зайнятості – клієнтам пробації».

В ході заходу спеціаліст I категорії відділу надання соціальних послуг Олександрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Тетяна Вихрист ознайомила засуджених з порядком реєстрації у державній службі зайнятості, а також роз’яснила питання які стосуються працевлаштування та соціальної підтримки тимчасово непрацюючих громадян. Підоблікові були інформовані про послуги служби зайнятості, організацію професійного навчання безробітних під конкретні робочі місця, які є вакантними на території Олександрівського району.

Після семінару Тетяна Вихрист відповіла на запитання, що хвилюють аудиторію. Навіть ті, хто ішов на захід без віри в реальну допомогу щодо працевлаштування, згодом змінили думку. У них з’явилась надія на майбутнє. Більшість з них бажає пов’язати своє майбутнє з роботою, яка приносила б їм достатній заробіток, що буде забезпечувати гідне життя.

На сьогоднішній день державна служба зайнятості є активним посередником між роботодавцями і шукачами роботи, яка на безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи клієнтам пробації.

Кількість переглядів: 12