В Олександрівському районному секторі пробації проведено профілактичний захід щодо попередження домашнього насильства

3 грудня сектором пробації  спільно з Олександрівським відділенням поліції також приєдналися до Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства, яка триває з 25 листопада по 10 грудня та провели ознайомчу лекцію з суб’єктами пробації. Офіцером поліції підобліковим було роз’яснено, що домашнє насильство — це діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного характеру, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

       В Україні, згідно з результатами опитування, 22% жінок у віці 15-49 років зазнали фізичного чи сексуального насильства хоча б раз у своєму житті. 90% випадків гендерного насильства вчиняється по відношенню до жінок, і лише про 30% випадків насильства повідомляється.

       Під час заходу суб’єкти пробації були ознайомлені із ЗУ «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Крім того, було проінформовано як діяти у ситуації домашнього насильства чи його загрози та куди звертатися у таких випадках.

       Після виступу слухачі, а це особи, які звільнені від відбування покарання з випробуванням, мали змогу задати питання, що наразі їх турбують найбільше.

Кількість переглядів: 11