В Олександрівці пройшла друга обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, сільських та селищних рад

Велике спортивне свято напередодні Першотравня, 27 квітня, відбулося в Олександрівці – район гостинно приймав учасників другої обласної спартакіади місцевих рад Кіровоградщини.
 Урочисте відкриття спартакіади відбулося на центральному стадіоні імені  Миколи Шишки. Учасниками цього спортивного поєдинку депутатів місцевих рад, який до речі, проводиться в області вдруге, стали 24 команда з районів та міст всієї Кіровоградщини. До центральної трибуни стадіону команди пройшли  урочистим маршем. Сспортивний парад команд приймали і вітали голова Кіровоградської обласної ради Микола Ковальчук, народний депутат України Олександр Єдін, голова федерації спортивних товариств області  Сергій Петров, голова Олександрівської районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, голова Олександрівської районної ради Василь Скляренко, голова національного олімпійського комітету в області Володимир Ковальов, який передав привітання учасникам другої обласної спартакіади місцевих рад від голови олімпійського комітету України Сергія Бубки, голова обласного  спортивного товариства „Спартак” Геннадій Сальков. Під звуки Гімну України на спартакіаді було піднято прапори України,області та  обласного спортивного товариства  „Спартак”. Головний суддя змагань –  суддя національної категорії, заслужений тренер України Олег Соколовський.
 

 Після  урочистої частини команди мірялися силами на волейбольних та футбольних майданчиках,в настільному тенісі, в грі в  шахи та шашки. Поєдинки проходили безпосередньо на стадіоні, в спортивному залі Олександрівської школи №1, залі спортивного комплексу та холі районного Будинку культури.

Змагання між командами були досить напруженими і цікавими, кожна з них прагнула перемогти.  Та перемогли найсильніші. За підсумками змагань з п’яти видів спорту, у яких змагалися команди, перше загальнокомандне місце зайняла команда Олександрійського району, друге – їхні земляки – команда міста Олександрії. На третю сходинку п’єдесталу піднялися наші спортсмени-депутати. Слід сказати, що у складі команди нашого району грали відомі своїми спортивними досягненнями люди – депутат обласної ради Володимир Стьожка,депутат районної ради, голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, депутати районної ради Олександр Синявський, Федір Шаповал, Григорій Гончаренко, Сергій Кравченко, Лариса Нечепоренко, депутати сільських рад Сергій Тюхтій, Інна Павліченко та інші спортсмени-депутати.

Їм не було рівних у поєдинках з волейболу. Наша команда зайняла у цьому виді змагань перше місце. Наш земляк Сергій Тюхтій виборов в особистих поєдинках призове третє місце у змаганнях із шахів.

Нагороди переможцям – кубки, грамоти, медалі вручили голова обласної ради Микола Ковальчук та голови Олександрівської райдержадміністрації Валерій Авксентьєв та районної ради Василь Скляренко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кількість переглядів: 65