В Олександрівці розпочалися ремонтні роботи дорожнього покриття

У жовтні 2018 року Олександрівською районною державною адміністрацією було надано пропозиції до Кіровоградської обласної державної адміністрації щодо реконструкції та ремонту доріг місцевого значення.

Враховуючи погодження Комітету Верховної ради України з питань бюджету та Державного агентства автомобільних доріг України, Кіровоградською обласною державною адміністрацією було видано розпорядження  голови від 26 квітня 2019 року №687-р «Про затвердження переліку об’єктів капітального, поточного та середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, фінансування яких буде здійснюватися  у 2019 році».

До переліку увійшли і дороги нашого району, в тому числі й один об’єкт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, а саме  вул. Дружби, вул. Незалежності України (від перехрестя з Н-14 до перехрестя з Н-01) в смт Олександрівка.

Розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 26 квітня 2019 року №687-р замовником робіт визначено державне підприємство «Агентство місцевих автомобільних доріг», яким виготовлялась проектно – кошторисна документація та проводились тендерні торги для визначення виконавця ремонтних робіт.

Перший тендер за проектом «Поточний середній ремонт вул. Дружби, вул. Незалежності України (від перехрестя з Н-14 до перехрестя з Н-01) в смт. Олександрівка» (45233142-6 Ремонт доріг)» був оголошений 13 червня 2019 року і був відмінений 14 липня 2019 року замовником державним підприємством «Агентство місцевих автомобільних доріг» у зв’язку з поданням для участі в торгах  лише однієї тендерної пропозиції.

Повторна тендерна процедура була оголошена 15 липня 2019 року. Оскільки учасником тендерної процедури було подано скаргу, аукціон з врахуванням результатів оскарження  був проведений 17 жовтня 2019 року. 21 жовтня 2019 року було оголошено результати аукціону – переможцем визначено дочірнє підприємство «Кіровоградський облавтодор» відкритого акціонерного підприємства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України».

Після визначеного законодавством періоду оскарження результатів тендерної процедури, 04 листопада 2019 року був укладений договір між  державним підприємством «Агентство місцевих автомобільних доріг» та дочірнім підприємством «Кіровоградський облавтодор» відкритого акціонерного підприємства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», щодо надання послуг з «Поточний середній ремонт   вул. Дружби, вул. Незалежності України (від перехрестя з Н-14 до перехрестя   з Н-01) в смт. Олександрівка» (45233142-6 Ремонт доріг)»    на суму 3 млн. 695 тис. грн.

На даний час розпочато ремонтні роботи відповідно до умов укладеного договору.

Кількість переглядів: 76