В Олександрівці відбулися обласні урочистості з нагоди Дня працівника лісу

12 вересня, з нагоди Дня працівника лісу на території Олександрівського лісництва за участі керівників та представників лісогосподарських підприємств області відбулися урочистості.

Привітали лісівників з професійним святом голова Кіровоградської облдержадміністрації  Сергій Кузьменко, начальник Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко, голова райдержадміністрації Ольга Борота, голова районної ради Григорій Гончаренко, голова Кіровоградської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Марина Слюсарова.

З нагоди свята та значний особистий внесок у розвиток лісогосподарського виробництва, захист і збереження державного лісового фонду та з нагоди Дня працівника лісу кращі працівники лісогосподарських підприємств області були нагороджені відзнаками облдержадміністрації та обласної ради, відомчими та профспілковими відзнаками.

А святкового настрою всім при сутнім додали юні вихованці народного хореографічного ансамблю “Світанок” з м. Кропивницького.

Кількість переглядів: 48