В Олександрівці вшанували пам’ять людей, які ціною неймовірних зусиль день за днем наближали перемогу у Другій світовій війні

75 років тому закінчилася одна з найстрашніших сторінок в історії людства – Друга світова війна. На превеликий жаль, українські землі стали місцем багатьох боїв, і ми втратили надто багато життів у цих битвах. 

Український народ вніс вагомий внесок у перемогу над нацизмом. Воєнні дії під час Другої світової війни відбувалися на території України протягом 40 місяців – із 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року. У 1941–1944 роках на українській землі були зосереджені головні сили вермахту. В ході війни бойовими нагородами було відзначено близько 2,5 млн. воїнів-українців.

Подвиг ветеранів війни – еталон мужності та патріотизму. Хоч скільки б минуло часу, ми будемо пам’ятати, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю.

Друга світова війна – це  частина історії нашої  Батьківщини,  пам’ять про війну – це наша шана минулому і прояв  людяності нації.

2 вересня у смт Олександрівці,  у 75—ту річницю закінчення Другої світової війни, за участі керівництва райдержадміністрації, районної ради, представників підприємств, установ та організацій відбулося покладання квітів до пам’ятника Воїнам-землякам

Безмежна вдячність ветеранам Другої світової війни, які щодня всіма силами наближали її завершення, і світла пам’ять усім, кого забрала ця війна!

Кількість переглядів: 32