В оновленому Голиківському сільському клубі лунали щедрівки

У нещодавно оновленому Голиківському сільському Будинку культури відбулася театралізована вистава та щедрівки, які організували сільські аматори. На гостини до сельчан на свято та відкриття оновленого Будинку культури завітали перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, голова районної ради Григорій Гончаренко та помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Катерина Бондаренко. Разом з сільським головою Наталією Гарбар вони оглянули оновлене приміщення та стали учасниками театралізованої вистави.

Фольклорне дійство було присвячене українському народному святу Маланки, яке припадає на Щедрий вечір з 13 на 14 січня. У цей день прийнято переодягатися у тварин і фольклорних персонажів. Учасники шоу щедрували та “водили козу”і вітали всіх з Новорічними та Різдвяними святами.

Нагадаємо, вартість реалізації проекту по капітальному ремонту утеплення фасаду Будинку культури становила 958,7 тис. грн., з яких 600 тис. грн. – кошти державного бюджету та 358,7 тис. грн. кошти місцевого бюджету.

Кількість переглядів: 61