В рамках виставки „АгроЕкспо” відбувся народний “Покровський ярмарок”

У Кіровограді з 1 по 3 жовтня 2015 року вже втретє пройшла подія національного масштабу найбільша в країні агропромислова виставка „АгроЕкспо”, на яку з’їхалися аграрії з усієї України.

Цього року, як і в минулому, в рамках виставки відбувся народний “Покровський ярмарок”, що традиційно відкрився на другий день виставки. Олександрівщина взяла активну участь у його проведенні.

2 жовтня наш район представляла Олександрівська філія ліцею побутового обслуговування. 3 жовтня – представниками Олександрівщини були ВЦ 305/104, який експонував м’ясо, сало та биту птицю, рибовод-орендар реалізував рибу зі своїх ставків,  Михайлівські аграрії пропонували відвідувачам власноруч виготовлені соки, ряжанку, мед. Та іншу сільгосппродукцію власного виробництва.

Загальний антураж делегації Олександрівщини створювали працівники Олександрівського районного будинку культури та народні умільці. Була підготовлена виставка декоративно-ужиткового мистецтва майстрів Тетяни Смирної та Ольги Лук’яненко, юна Олександрівська художниця Катерина Бондаренко експонувала власні картини.

Виставку відвідували очільники області, зокрема заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко, якому представники делегації нашого району вручили кошик з яблуками.

Традиційно відбувся конкурс на найкращі вареники «Прощавай талія». Змагалися у конкурсі поряд з місцевими кафе та ресторани і учасники «Покровського ярмарку» з Олександрівського району і вибороли в конкурсі ІІ місце.

Цього ж дня було підведено підсумки конкурсу на краще оформлення експозиції районів, представлених на ярмарку. Переможець експозиція Олександрійського району, Олександрівщина – третя.

Кількість переглядів: 57