В районі тривають роботи з виконання районного плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями

На території Олександрівського району постійно продовжується робота щодо виконання районного плану заходів створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2016-2020 роки, затвердженого розпорядження голови Олександрівської районної  державної адміністрації від 09 серпня 2016 року №222.

Зокрема, на базі Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» створено інклюзивно-ресурсний центр для дітей з інвалідністю та особливими освітніми потребами з дотриманням умов для навчання дітей              з інвалідністю (кімната для занять з відповідним обладнанням, санвузол).             У відповідності до будівельних норм побудовано новий зручний пандус.

Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександрівського району закінчені роботи                               з реконструкції (відповідно до будівельних норм) пандуса до приміщення.

       На даний час тривають роботи з реконструкції (відповідно до будівельних норм) пандуса до приміщення Олександрівської районної державної адміністрації.

Вхід до Інклюзивно-ресурсного центру Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1

Вхід до приміщення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександрівського районуІнклюзивно-ресурсний центр Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1Пандус до будівлі Інклюзивно-ресурсного центру Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1Пандус до приміщення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександрівського районуРеконструкція пандуса до приміщення Олександрівської районної державної адміністрації

Кількість переглядів: 41