В центрі уваги – децентралізація

14 червня під головуванням голови райдержадміністрації Ольги Бороти та голови районної ради Григорія Гончаренка відбулася нарада з сільським та селищними головами. У нараді також взяли участь депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники агроформувань району.

Головним питанням, піднятим на нараді, було питання проведення децентралізації у районі.  Керівники району знову висловили свою позицію щодо об’єднаних територіальних громад на території району, яка полягає у створені однієї громади з центром у смт Олександрівці. Адже, відповідно перспективного плану, з 3 об’єднаних територіальних громад лише Олександрівська визнана спроможною.

Тому, голова райдержадміністрації наголосила на якнайшвидшій необхідності проведення на місцях сходок, зборів громадян, обговорень, із залученням більшості жителів з подальшим прийняттям відповідного рішення щодо вирішення майбутнього розвитку територій. В той же час, Ольга Борота підкреслила, що у ході зазначених заходів обов’язково повинні дотримуватися принципи добровільності та спроможності.

Також на нараді розглянуто питання дотримання сільгоспвиробниками правил обробки полів хімікатами, а також кредитування сільськогосподарських підприємств банківськими установами.

Кількість переглядів: 44