В Єлизаветградківці побудують амбулаторію первинної медико-санітарної допомоги

З метою будівництва амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги на 1-2 лікарі з житлом та гаражем для службового легкового автотранспорту, Єлизаветградківською селищною радою було прийнято рішення сесії від 22 грудня 2017 року № 180 «Про виготовлення детального плану територій кварталу».

Замовником детального плану є Єлизаветградківська селищна рада. Розробник – ФОП Пенязь Тетяна Олексіївна.

Розроблений проект детального плану території кварталу по  вул. Центральна, вул. Снісеренка, вул. Глібка в смт Єлизаветградка Олександрівського району Кіровоградської області для будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини з житлом для лікаря (в межах населеного пункту) містить: пояснювальну записку з додатками; графічні матеріали (схема росташування території у планувальній структурі населеного пункту М 1: 10000); план існуючого використання території з опорним планом та схемою існуючих планувальних обмежень М 1: 2000; проектний план, поєднаний з планом червоних ліній зі схемою організації руху транспорту і пішоходів; схема прогнозованих планувальних обмежень; креслення поперечних профілів вулиць М 1: 2000; схема інженерної підготовки території та вертикального планування М 1: 2000; схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору М 1: 2000.

Єлизаветградківська селищна рада пропонує розглянути даний проект та надати свої пропозиції, які можуть бути враховані у відповідних матеріалах за телефонами: 0952076203, 0986207221, або за адресою:  смт Єлизаветградка, вул. Центральна, буд. 86.

Відповідальна особа: селищний голова Єлизаветградківської селищної ради Голуб Юрій Васильович. Строк завершення розгляду пропозицій:   14 травня 2018 року.    

Кількість переглядів: 35