Вагомі здобутки освітян

Справді врожайним став 2020 рік для освітян. Вперше всі шість наших випускників-претендентів на відзначення золотою медаллю «За високі досягнення в навчанні», склавши успішно зовнішнє незалежне оцінювання, підтвердили високий рівень своїх знань. Варто зазначити, що в 2019 році в районі був лише 1 срібний медаліст. В 2019 році збільшилась кількість учнів 11 класу, які набрали з різних предметів за результатами ЗНО 190 і більше балів. Цей показник зріс із чотирьох у 2019 році до дванадцяти у 2020 році.

Щорічними досягненнями радують наші учні в обласних етапах Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, при захисті науково-дослідницьких робіт в обласному відділенні Малої академії наук України.

З року в рік численні перемоги обласного, Всеукраїнського рівнів мають на своєму рахунку й вихованці Олександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості  та Олександрівської станції юних техніків.

Промовистим є той факт, що освітяни району нині займають третє рейтингове місце галузі в області за напрямком «Доступність та якість послуг у сфері освіти», перемістившись із 9, яке займали у 2016 році.

Кількість переглядів: 34