Валерій Авксентьєв: „Все задумане і заплановане ми крок за кроком виконуємо”

Так сказав голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв під час інтерв’ю щодо реалізації у районі проектів у соціальній сфері, більшість з яких внесено  у програму „ Центральний регіон-2015. Економічний і соціальний розвиток Олександрівського району до 2015 року”. Серед таких проектів – повна реконструкція стадіону в Олександрівці, який є, по суті, головною спортивною ареною району.

– Валеріє Володимировичу, без перебільшення, проект реконструкції стадіону гідно оцінили олександрівці та жителі району. Сьогодні стадіон став досить популярним місцем для заняття фізичною культурою і спортом. Щодня збирає після роботи  шанувальників здорового способу життя, не кажучи вже про великі спортивні свята.

– Саме для цього ми і запланували оновлення  стадіону. Роботи були розпочаті восени минулого року, тоді поміняли повністю глядацькі трибуни, встановили зручні пластикові стільці. Після цього розпочалися інші будівельні роботи: спорудження малого паркану, облаштування освітлення та інше.  Реконструкція стадіону здійснюються за кошти  районного бюджету. Зараз будівельні роботи на стадіоні практично завершуються. Уже у серпні головна спортивна споруда району буде повністю реконструйована.

– Дбаючи про здоровий спосіб життя людей, змістовне дозвілля, особливо молоді, районна влада знайшла фінансову можливість реконструювати велику спортивну арену району за короткий термін. Практично за рік введено в експлуатацію і дитячо-юнацьку спортивну школу (колишній кінотеатр „Дружба”). І от зараз, коли все це вже завершено, дехто з колишнього керівництва району намагається, навіть публічно, через ЗМІ, приписати собі „заслуги” в розвитку спорту в районі…

– Якщо хто і доклав  зусиль до становлення  спортивної галузі в районі, то це відомі  люди. Фундамент  у розвиток спорту в  Олександрівському районі заклали Микола Шишка, іменем якого заслужено названо стадіон, Федір Ткаченко, Іван Березенко, Микола Іванов, Володимир Черкас, Віктор Махно, Сергій Махно, Вадим Приймак, Володимир Шемена, Михайло Курченко. Вони виростили ціле покоління спортсменів, які прославляють район.  Ми повинні їм за це низько вклонитися та гідно продовжувати їхню справу. Перш за все відновити та привести у відповідність часу спортивні споруди, для того щоб залучити молодь  до  занять спортом та здорового способу життя. Без цього немає майбутнього.  А тим, хто приписує собі заслуги, раджу не кидати слів на вітер, не тішити себе і не будоражити громадську думку, а бути чесними насамперед  перед собою і перед олександрівцями. І не лише щодо розвитку спорту у районі, а й інших важливих господарських об’єктів, які зникли безслідно. І ніхто за це не поніс відповідальності. 10 років ні в кого до стадіону не доходили руки, як і до завершення переобладнання кінотеатру „Дружба” під спортивну споруду. Зате успішно були демонтовані недобудований молокопереробний завод, який був готовий до введення в експлуатацію майже на 80 відсотків. Так же зник безвісти і споруджуваний консервний завод в Олександрівці. Чомусь цього не помітили колишні керівники території.

Ми ж, не тішачи людей порожніми обіцянками, менше як за рік оновили стадіон і реконструювали колишній кінотеатр під сучасну спортивну споруду. Знайшли реальні можливості  в рамках  обласної  програми „Молоко Кіровоградщини”, знову ж таки в короткий термін,  збудувати  молокопереробне підприємство на базі СТОВ „АФ „Ясенівська” в Новій Осоті. Відновили роботу  цукрового заводу в Олександрівці, який три роки не працював. Відкрили нове підприємство з виробництва паливних трісок, забезпечивши роботою більше 30 осіб . На черзі спорудження великого овочесховища  в селі Підлісному  на 100 робочих місць. Там уже розпочалися будівельні роботи. Запущено в дію і хлібокомбінат Олександрівського райспоживтовариства   після довгої  перерви в роботі. Тепер у нас  знову є свій олександрівський хліб і нові робочі місця. Майже два десятки років була в аварійному стані Красносілківська загальноосвітня школа. Дирекція школи безуспішно оббивала пороги різних інстанцій в надії на допомогу. Ми ж у минулому році капітально відремонтували приміщення цього навчального закладу, і тепер воно безпечне  для навчання дітей.

Так крок за кроком влада виконує  намічене.

– Валеріє Володимировичу, які ще нові соціальні проекти реалізовуються в цьому році в районі?

– Як і було обіцяно олександрівцям, за кошти районного бюджету придбано автобус для відновлення звичного  місцевого автобусного маршруту вул. Ворошилова – Млин.  З  серпня в Олександрівці регулярно діятиме таке автобусне  сполучення.

Крім того, продовжується реконструкція, знову ж таки за кошти районного бюджету, площі біля районного Будинку культури та облаштування там автобусної  зупинки. Із завершенням цих робіт  центральна вулиця Олександрівки в цій частині набуде сучасного стилю. Тут буде зручно і пішоходам, і транспортникам.

Переконаний, що саме реалізація соціальних проектів   має важливе суспільне значення.

Кількість переглядів: 80