Вчитися ніколи не пізно: як здобути нову професію тим, кому за 45?

45+: як безкоштовно здобу нову професію?

Як безкоштовно здобути професію тим, кому за 45?

З метою підтримки конкурентоспроможності громадян на ринку праці, Державною службою зайнятості впроваджено  видачу ваучерів для осіб вікової категорії 45+, які мають не менше 15 років страхового стажу.

На підставі ваучера здійснюється перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності. Навчання проводиться за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Ваучер надається особам, які мають професійно-технічну або вищу освіту;не досягли встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсійного віку;не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітний;не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття;не отримували ваучер раніше.

Також ваучер надається особам, звільненим з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), учасникам АТО/ООС та внутрішньо переміщеним особам.

Вартість ваучера не може перевищувати десятикратний розмір визначеного законом прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Кількість переглядів: 1