Веб-базована платформа для профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа»

   Службою зайнятості запроваджена онлайн-профорієнтація за допомогою спеціального сервісу, який можна запустити прямо у браузері Вашого комп‘ютера-веб-базована платформа ”Моя професія:консультаційна мережа. В Інтернеті онлайн-платформу державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри можна знайти на сайті державної служби зайнятості за адресою – www.profi.dcz.gov.ua. Веб-базована платформа «Моя професія: консультаційна мережа» розташована за адресою: http://myprofession.com.ua.

  Відтепер система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною,усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн  форматі  без відвідування центру зайнятості ,якщо існує потреба у :

 

        – виборі(зміні) професії;       

        – виборі майбутнього напряму професійного навчання;

        – оцінці власних здібностей;       

        – саморозвитку

 

  Програма перетворить вибір майбутньої професії з “гадання на кавовій гущі” у науково обгрунтований прогноз, допоможе виявити схильності та здібності до різних видів діяльності особам, які досягли 14 річного віку. Програма заснована на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації:                                   

                                                             

        – професійна мотивація;                                                              

        – структура інтелекту;                                                               

        – психологічні схильності;

 

 Проходження всіх тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально  приближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування.Треба пам‘ятати,    що зайва година часу, витрачена на усвідомлення професійних вподобань, може заощадити роки марних зусиль у “пошуку професії по душі” у майбутньому.

     Всім бажаючим, що потребують вибору або зміни професії, обрання свого кар‘єрного шляху,визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей,надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у онлайн-форматі. Для цього достатньо зв‘язатись з профконсультантом Олександрівської районної філії Кіровоградського ОЦЗ ,заявити про своє бажання  та отримати код доступу.

     Проаналізувати отримані результати можна самостійно,з батьками чи друзями,але краще зрозуміти результати тесту допоможуть фахівці  Олександрівської районної філії Кіровоградського обласного  центру зайнятості .

      Ми надамо не  тільки професійну консультацію щодо вибору напряму професійної діяльності,а й розкажемо про пропозиції на ринку праці.

Кількість переглядів: 218