Велич Тарасового слова

Традиційно, на початку березня, в Олександрівській районній бібліотеці для дорослих віддають шану Великому Кобзареві.  До  пам’ятної  дати в читальному залі нашої книгозбірні оформлена ілюстрована книжкова виставка-персоналія «Оживає Кобзареве слово», а на абонементі функціонує виставка «Шевченкове слово в віках не старіє».  Користувачі бібліотеки мають змогу, з допомогою книжкової виставки, перегорнути сторінки життя Великого Кобзаря,  та за бажанням взяти додому чи просто зачитати  улюблені вірші і цим висловити свою шану Великому Кобзареві.

Під час літературно-мистецької акварелі «Єднаєм душі словом Кобзаря» відвідувачі поринули у царство мудрого і красивого, правдивого й цінного, сильного й ласкавого, доброго й мужнього слова Великого Кобзаря. Бібліотечні працівники намагалися донести до користувачів світ образів, думок, ідей Великого Кобзаря, розширити їх знання про життя, творчість, світогляд Т.Г. Шевченка. З метою  вшанування пам’яті українського генія, популяризації творчості Кобзаря працівники бібліотеки ініціювали  флешмоб “Читаємо Шевченка разом”.

    На сучасному етапі розвитку України саме Т.Г.Шевченко та його творчість є духовними наставниками, прикладом справжньої відданості і любові до рідної землі, рідного народу.

Кількість переглядів: 16