“Велике будівництво” в Олександрівському районі

На Кіровоградщині програма Президента України “Велике будівництво” стартує з 1 березня. Серед переліку об’єктів, які увійшли від Кіровоградщини до цієї програми, є два об’єкта з нашого району. Це – капітальний ремонт КЗ “Олександрівське навчально-виховне об’єднання №1” та реконструкція стадіону КЗ “Олександрівське навчально-виховне об’єднання №2”.

Сьогодні на цих двох об’єктах побували начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації Володимир Таборанський, голова райдержадміністрації Андрій Лапа та перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей.

В опорній школі Олександрівського НВО №1 посадовці разом з директором закладу Людмилою Литвин оглянули хід робіт з капітального ремонту школи, зокрема, з утеплення приміщення. А вже до нового навчального року опорна школа кардинально змінить своє “обличчя” в стилі “Нового освітнього простору”.

На стадіоні Олександрівського НВО №2 Володимир Таборанський, Андрій Лапа та директор закладу Олександр Зінченко обговорили роботи, які планується провести та функціональні можливості майбутньої споруди. Зокрема, по даному об’єкту готується проектна та дозвільна документація, після її виготовлення будуть затверджені графіки виконання робіт.

Кількість переглядів: 57