Ветерани за тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування

30 жовтня в залі засідань Олександрівської селищної ради відбулося засідання президії районної організації ветеранів України.

На засіданні розглядалося питання про співпрацю ветеранської організації з органами місцевої влади. В своєму виступі голова районної організації ветеранів України Микола Линник наголосив, що тільки в тісній співпраці з органами місцевого самоврядування ми можемо ефективно вирішувати питання соціального захисту ветеранів всіх рівнів, поліпшувати житлові умови, медичне і торгівельне обслуговування людей похилого віку.

Загострювалась увага на те, щоб сільські голови працювали в тісній співпраці з головами сільських ветеранських організацій, це буде на користь спільній справі.

Також розглядалось питання підготовки до відзначення 70- річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Відзначалося, що до цієї знаменної, ювілейної дати потрібно розпочати підготовку уже сьогодні, щоб провести це свято на належному рівні. Виступаючі активно обговорювали питання винесені на розгляд засідання, це свідчить про те, що розглядалися проблеми актуальні, і ветерани не байдужі до вирішення цих питань.

У роботі президії районної організації ветеранів України взяли участь представники райдержадміністрації, районної ради, управління соціального захисту населення та управління пенсійного Фонду, які надали вичерпні відповіді на питання, які виникли в ході роботи президії.

Кількість переглядів: 39