Вибір професії – це вибір своєї долі

Вибір професії – це вибір своєї долі! Не секрет, що найважливіші професії – це професії, які годують людство. Залишилось мало часу учням до закінчення школи та прийняття найважливішого у своєму житті рішення – ким бути?

З метою допомоги молоді у формуванні настанови на необхідність самопізнання, як запоруки вибору майбутньої професії, ознайомлення зі світом професій та пропагування робітничих професій 15 березня Олександрівським районним центром зайнятості проведено  виїзну акцію «Випускник» для учнів 9 та 11 класів Несватківського НВК.

Випускників було проінформовано про послуги, які надає державна служба зайнятості, професії та спеціальності, які користуються попитом на сучасному ринку праці, з типами професій,  механізмом визначення схильності людини до певного типу професій, буклетами і брошурами щодо професійного самовизначення, за допомогою тестування визначали, до якого виду професійної діяльності є схильними. 

Захід пройшов жваво, школярі активно спілкувалися, брали участь у конкурсах, розповідали про особисті професійні вподобання, аргументуючи їх.

Наприкінці заходу учні усвідомили, що вибір професії – це одне з найважливіших питань, які доведеться вирішувати у житті.

Кількість переглядів: 130