Відбулася нарада директорів загальноосвітніх закладів району

   На базі Олександрівського НВК №2 31 жовтня відбулася нарада-семінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів району. Участь в нараді взяли голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв та заступник голови райдержадміністрації Людмила Литвин, які акцентували увагу присутніх на участі загальноосвітніх навчальних закладів в акції «Зірка пам’яті» та естафеті «Слава визволителям України».

Спілкуючись з директорами загальноосвітніх закладів району голова райдержадміністрації Валерій Авксентьєв зазначив, що забезпечення системної персональної опіки ветеранів з боку представників влади, медичних, освітніх, соціальних закладів та соціально відповідального бізнесу шляхом закріплення за кожним ветераном медичного і соціального працівника, працівника органу місцевого самоврядування, представника місцевої загальноосвітньої школи та представника місцевого бізнесу, тобто фактично п’ять осіб із різних сфер, які системно мають допомагати ветерану в його повсякденних клопотах.

– Наш святий обов’язок – посилення турботи про учасників війни, інвалідів, вдів загиблих, осіб, забезпечення їх висококваліфікованою медичною допомогою, покращення житлових та побутових умов – це принципова позиція соціальної політики Президента України, – підкреслив голова райдержадміністрації.

Крім того на нараді обговорено результати тематичного вивчення стану викладання фізики та світової літератури в Староосотській ЗШ І-ІІІ ст. і Лісівському НВК

Питання організації та проведення моніторингу якості загальної середньої освіти у 5-их та 10-их класах у закладах освіти району опрацювали присутні під керівництвом методиста з питань моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання Любові Бельніцької.

Кількість переглядів: 46