Відбулася сесія районної ради

28 лютого, відбулася тридцята сесія районної ради шостого скликання. Цього разу крім депутатів районної ради, керівників підприємств, відомств та управлінь, сільських та селищних голів, участь у роботі сесії взяли представники громадськісті селища та району.

На початку всі присутні  вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих на Майдані. Далі голова районної ради Василь Скляренко зачитав заяву депутатів районної ради фракції Партії регіонів про вихід із фракції та заяву Володимира Тімановського про складання повноважень депутата районної ради. Оскільки Володимир Тімановський очолював лічильну комісію, то потрібно було й обрати нового голову. Депутати внесли кандидатуру Миколи Малини до складу лічильної комісії, а комісію очолив Олександр Зінченко.

Потім депутати розглянули питання про дострокове припинення повноважень голови районної ради Василя Скляренка, відповідно до поданої ним заяви.Депутати більшістю голосів проголосували за його відставку.

Депутатами районної ради на посаду голови були висунуті депутат районної ради від партії „Справедливість” Марфула Микола Миколайович та депутат від „Аграрної партії України” Закревський Олександр Миколайович.

В результаті таємного голосування головою районної ради було обрано Марфулу Миколу Миколайовича, за якого проголосувало 28 депутатів із 41-го присутніх.

Депутати під керівництвом вже нового голови районної ради Миколи Марфули приступили до розгляду внесених в порядок денний питань. Та з запланованих двадцяти питань розглянули лише два – про внесення змін до рішення районної ради від 31 січня 2014 року №290 „Про районний бюджет на 2014 рік” та про затвердження ліквідаційного балансу Олександрівського районного комунального агролісогосподарського підприємства, і оголосили перерву до 4 березня.

Кількість переглядів: 275